Eigen&Wijzer hoofdkantoor en gastouderbureau

Het hoofdkantoor is op werkdagen bereikbaar tussen 09.00 uur en 17.00 uur.

Plaatsingen (aanvragen, wijzigen of beëindigen):
Mariëtte Bruins of Monique Nebbeling: planning@eigen-en-wijzer.nl
Aanwezig: wisselend van maandag tot met vrijdag.

Administratie (nota’s, jaaroverzichten en betalingen):
Lidwien Duikersloot:administratie@eigen-en-wijzer.nl
Aanwezig op: maandag en dinsdag hele dag, woensdag- en vrijdagochtend.

Boekhouding (herinneringen, aanmaningen en financieel):
Petra Overbeek: boekhouding@eigen-en-wijzer.nl
Aanwezig op: woensdag, de overige dagen per mail bereikbaar

Regiomanagers:
Mirjam Companjen: mirjam.companjen@eigen-en-wijzer.nl (Wijdemeren, Harderwijk)
Esther van Baarda: esther.van.baarda@eigen-en-wijzer.nl (Maarssen, Abcoude, Breukelen)

Directeur-bestuurders:
Petra Schipper: petra.schipper@eigen-en-wijzer.nl
Martin Bosma: martin.bosma@eigen-en-wijzer.nl

Het gastouderbureau is op werkdagen bereikbaar tussen 09.00 en 17.00 uur.

Bemiddelingsmedewerkers:
Emmy Engel: emmy.engel@eigen-en-wijzer.nl (Hilversum, Huizen, Blaricum, Bussum en Naarden)

Bea van Doorn: bea.van.doorn@eigen-en-wijzer.nl (Hilversum, Wijdemeren en Weesp)

Ellen Scholten: ellen.scholten@eigen-en-wijzer.nl (Baarn, Soest, Soesterberg, Zeist, de Bilt, Bilthoven en Bunnik)

Administratie (nota’s, jaaroverzichten, betalingen, herinneringen en aanmaningen):
Evelien van ’t Klooster:evelien.van.t.klooster@eigen-en-wijzer.nl
Aanwezig op: maandag, dinsdag en donderdag tot 14:00 uur.

Manager Gastouderbureau:
Janine Gerritsen: janine.gerritsen@eigen-en-wijzer.nl

Directeur-bestuurders:
Petra Schipper: petra.schipper@eigen-en-wijzer.nl
Martin Bosma: martin.bosma@eigen-en-wijzer.nl

Stuur ons een bericht

 
 

Routekaart

Contact informatie

Adres:
Lindelaan 106 1231 CN Loosdrecht

Telefoonnummer:
035-5826035

Bereikbaar:
Maandag – Vrijdag  9 -17 uur

Gegevens voor betalingen IKC activiteiten

Voor het betalen van de IKC activiteiten via iDeal zijn de onderstaande gegevens van belang:

Eigen & Wijzer B.V.
Lindelaan 106 1231 CN Loosdrecht
BTW-nummer: NL823134271B01
KvK-nummer: 51188694