Hoofdkantoor

Lindelaan 106
1231CN Loosdrecht

Telefoon

035-5826035 (Ma-vr 8:00 – 17:30 uur)

Eigen&Wijzer Kinderopvang

KlantWijzer; Plaatsingen, wijzigingen, etc;

planning@eigen-en-wijzer.nl

Administratie;

administratie@eigen-en-wijzer.nl

Boekhouding;

boekhouding@eigen-en-wijzer.nl

Marketing/Communicatie

kim.van.den.berg@eigen-en-wijzer.nl

Regiomanagers

Mirjam Companjen; Loosdrecht, Hollandsche Rading

mirjam.companjen@eigen-en-wijzer.nl

Rens Tienhooven; Maarssen, Breukelen

rens.tienhooven@eigen-en-wijzer.nl

Sander Linthorst; Friesland

sander.linthorst@eigen-en-wijzer.nl

Mariëlle Hettinga; Harderwijk, Zwolle

marielle.hettinga@eigen-en-wijzer.nl

Directeur-bestuurders

Petra Schipper;

petra.schipper@eigen-en-wijzer.nl
Martin Bosma;

martin.bosma@eigen-en-wijzer.nl

Eigen&Wijzer gastouderbureau

Administratie

Linda Lamme

linda.lamme@eigen-en-wijzer.nl

Manager gastouderbureau/projectleider

Janine Gerritsen;

janine.gerritsen@eigen-en-wijzer.nl

Bemiddelingsmedewerkers

Hilversum, Huizen, Blaricum, Bussum, Naarden, Baarn, Soest, Soesterberg, De Bilt, Bilthoven.

emmy.engel@eigen-en-wijzer.nl

Hilversum, Wijdemeren, Weesp, Abcoude, Stichtse Vecht

bea.van.doorn@eigen-en-wijzer.nl

Telefoon Gastouderbureau

035 628 1381 (Ma-vr 8:00 – 17:30 uur)

Onze medewerkers van KlantWijzer denken graag met u mee!

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u advies bij het bepalen bij de beste vorm van opvang voor uw kind(eren)? Wij zijn er om u bij te staan. Ook plannen wij graag een rondleiding voor u in om kennis te maken met onze locaties en medewerkers.
 
  • Uw persoonsgegevens gebruiken wij alleen voor de beantwoording en afhandeling van uw aanvraag. Lees onze privacyverklaring voor meer informatie.