Hoofdkantoor

Lindelaan 106
1231CN Loosdrecht

Telefoon

035-5826035 (Ma-vr 8:00 – 17:30 uur)

Eigen&Wijzer Kinderopvang

KlantWijzer; Plaatsingen, wijzigingen, etc;

planning@eigenenwijzer.nl

Administratie;

administratie@eigenenwijzer.nl

Boekhouding;

boekhouding@eigenenwijzer.nl

Marketing/Communicatie

kim.vandenberg@eigenenwijzer.nl

Sollicitaties

werkenbij@eigenenwijzer.nl

Regiomanagers

Rens Tienhooven; Maarssen, Breukelen

rens.tienhooven@eigenenwijzer.nl

Sander Linthorst; Friesland

sander.linthorst@eigenenwijzer.nl

Mariëlle Hettinga; Harderwijk, Zwolle

marielle.hettinga@eigenenwijzer.nl

Esther Gooij: Loosdrecht, Hollandsche Rading

esther.gooij@eigenenwijzer.nl

Directeur-bestuurders

Mirjam Companjen

mirjam.companjen@eigenenwijzer.nl

Janine Gerritsen

janine.gerritsen@eigenenwijzer.nl

Eigen&Wijzer gastouderbureau

Administratie

Linda Lamme

linda.lamme@eigenenwijzer.nl

Bemiddelingsmedewerkers

Hilversum, Huizen, Blaricum, Bussum, Naarden, Baarn, Soest, Soesterberg, De Bilt, Bilthoven.

emmy.engel@eigenenwijzer.nl

Hilversum, Wijdemeren, Weesp, Abcoude, Stichtse Vecht

bea.van.doorn@eigenenwijzer.nl

Telefoon Gastouderbureau

035 628 1381 (Ma-vr 8:00 – 17:30 uur)

Onze medewerkers van KlantWijzer denken graag met u mee!

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u advies bij het bepalen bij de beste vorm van opvang voor uw kind(eren)? Wij zijn er om u bij te staan. Ook plannen wij graag een rondleiding voor u in om kennis te maken met onze locaties en medewerkers.

 

Verstuur uw bericht