Hoofdkantoor

Lindelaan 106
1231CN Loosdrecht

Telefoon

035-5826035 (Ma-vr 8:00 – 17:30 uur)

Eigen&Wijzer Kinderopvang

KlantWijzer; Plaatsingen, wijzigingen, etc;

planning@eigen-en-wijzer.nl

Administratie;

administratie@eigen-en-wijzer.nl

Boekhouding;

boekhouding@eigen-en-wijzer.nl

Marketing/Communicatie

kim.van.den.berg@eigen-en-wijzer.nl

Regiomanagers

Mirjam Companjen; Loosdrecht e.o., Harderwijk

mirjam.companjen@eigen-en-wijzer.nl

Rens Tienhooven; Maarssen, Breukelen

rens.tienhooven@eigen-en-wijzer.nl

Sander Linthorst; Friesland

sander.linthorst@eigen-en-wijzer.nl

Directeur-bestuurders

Petra Schipper;

petra.schipper@eigen-en-wijzer.nl
Martin Bosma;

martin.bosma@eigen-en-wijzer.nl

Eigen&Wijzer gastouderbureau

Administratie

Evelien van ’t Klooster;

evelien.van.t.klooster@eigen-en-wijzer.nl

Manager gastouderbureau/projectleider

Janine Gerritsen;

janine.gerritsen@eigen-en-wijzer.nl

Bemiddelingsmedewerkers

Hilversum, Huizen, Blaricum, Bussum, Naarden

emmy.engel@eigen-en-wijzer.nl

Hilversum, Wijdemeren, Weesp

bea.van.doorn@eigen-en-wijzer.nl

Baarn, Soest, Soesterberg, Zeist, De Bilt, Bilthoven, Bunnik

ellen.scholten@eigen-en-wijzer.nl

Onze medewerkers van KlantWijzer denken graag met u!

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u advies bij het bepalen bij de beste vorm van opvang voor uw kind(eren)? Wij zijn er om u bij te staan. Ook plannen wij graag een rondleiding voor u in om kennis te maken met onze locaties en medewerkers.
 
  • Uw persoonsgegevens gebruiken wij alleen voor de beantwoording en afhandeling van uw aanvraag. Lees onze privacyverklaring voor meer informatie.