Dinsdag 6 juli 2021 bent u van harte welkom tussen 11u en 12u voor de opening van de dagopvang bij IKC Sint Ludgerus! Er zijn allerlei leuke buitenactiviteiten waar kinderen aan deel kunnen nemen, ze kunnen springen op het springkussen en worden geschminkt.
U BENT VAN HARTE WELKOM!
Opvang voor alle kinderen van 2 en 3 jaar oud
Alle kinderen van 2 en 3 jaar zijn van harte welkom bij onze peuteropvang (peuterspeelzaal) en dagopvang. Onze pedagogisch medewerkers stimuleren de kinderen op een speelse manier op verstandelijk, emotioneel, motorisch en creatief gebied. Door een slimme combinatie van routines en activiteiten, krijgen ze in een veilige omgeving grip op de wereld. Zij ontmoeten andere kinderen en gaan samen op ontdekkingstocht, worden creatief uitgedaagd en ontwikkelen fantasie. Zij krijgen een steeds grotere woordenschat en leren samen te spelen en te communiceren. De methode die we hierbij gebruiken, sluit goed aan op het kleuteronderwijs vanaf groep 1.
Openingstijden Peuteropvang en Dagopvang
Geopend op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
PO van 08:00 tot 12:00 uur | KDV 07.00-12.00/14.15/18.30u, ook tijdens schoolvakanties!
Contact
Indien u vragen heeft over de dagopvang, neemt u dan contact op met de pedagogisch medewerker op de groep via de Eigen&Wijzer OuderApp of met onze KlantWijzer. Zij zijn op werkdagen bereikbaar van 08.00-17.30u via planning@eigenenwijzer.nl | 035-5826035.